Fab-Style
PL EN DE FR

Kontrola jakości

Dział kontroli jakości w naszej firmie stanowi oddzielną, samodzielną komórkę organizacyjną. Nie podlega on pod żaden z działów i odpowiada bezpośrednio przed Dyrektorem Jakości – Anną Coppin.

Dział ten jest odpowiedzialny za kontrolę jakości w każdym etapie produkcyjnym w szwalni oraz krojowni, a także u naszych kontrahentów.

W sposób regularny kontroli jakości poddawani są zarówno nasi kontrahenci jak i sami pracownicy. Wyniki kontroli każdorazowo są drukowane, błędy korygowane oraz tworzone są plany działań na kolejne okresy, aby zapewnić jak najwyższą jakość usług.

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorem danych osobowych jest firma:  Fab-Style Sp, z o.o. z siedzibą ul. Porcelanowa 2F, 49-130 Tułowice, kontakt: +48 774033100 Dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody w celu, który wynika ze skierowanej do nas korespondencji mailowej, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być firmy kurierskie, dane osobowe będą przetwarzane przez okres, który jest niezbędny do udzielenia odpowiedzi na skierowaną do nas korespondencję lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie, ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do sprostowania danych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, zgoda na przetwarzanie danych może być przez Pana/Panią wycofana w każdym momencie, ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do nawiązania kontaktu z firmą Fab-Style.

POLITYKA COOKIES dla stron

 

PRZEJDŹ DO SERWISU