Fab-Style
PL EN DE FR

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA FAB-STYLE

Przed ludzkością stanęło bardzo poważne wyzwanie, znacznie większe od samej grypy. Światowa Organizacja Zdrowia właśnie ogłosiła pandemię, a to oznacza, że wielu z nas może zachorować. I chociaż większość wyjdzie z tego bez szwanku, dla osób najbardziej narażonych zakażenie koronawirusem może być kwestią życia i śmierci. Każdy i każda z nas ma jakąś ukochaną osobę, którą może to spotkać. Co wobec tego musimy zrobić? SPOWOLNIĆ tempo rozprzestrzeniania się wirusa, bo im wolniej epidemia będzie narastać, tym łatwiej szpitale zapewnią pomoc rosnącej liczbie chorych i tym więcej ludzi przeżyje. Gdy nasz kraj, śladami Chin i Włoch, zaczną się zamykać, znajdziemy się w rzeczywiście trudnej sytuacji – a to może albo przepełnić nas strachem i podzielić, albo zjednoczyć we wspólnym celu działaniu.  
W FAB-STYLE STOSUJEMY SIĘ DO  DEKLARACJI SPOŁECZNEJ
Zobowiązujemy się pomóc w zjednoczeniu ludzkości we wspólnym celu, jakim jest spowolnienie rozprzestrzeniania się wirusa na tyle, by udało się uniknąć przeciążenia szpitali do czasu opracowania szczepionki. W tym kryzysie damy z siebie to, co w nas najlepsze. Każdy i każda z nas zrobi to, co do nas należy. Zobowiązujemy się:
🏠 ZATRZYMAĆ WIRUSA za progiem – regularnie myjąc ręce, unikając zbędnego zbliżania się do innych.
👵 CHRONIĆ NAJSŁABSZYCH – oferując wsparcie i pomoc tym, którzy są najbardziej narażeni na zakażenie, i wspierając humanitarne działania państwa i władz lokalnych, które służą ich bezpieczeństwu.
💬 INFORMOWAĆ, NIE STRASZYĆ – udostępniając rodzinie i znajomym rzetelne, sprawdzone i konkretne informacje oraz odpierając głosy tych, którzy próbują szerzyć lęk i demonizować innych ludzi.
  PROCEDURA Z DNIA 14.03.2020 Ze względu na Ogłoszenie wprowadzenia w Polsce stanu zagrożenia epidemiologicznego, związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2. zostają wdrożone drastyczne procedury ochrony osobistej, które pomogą nas przed nim chronić. Zasady przedstawione są poniżej. Zakład jest otwierany o 6.00 rano dla pracowników przez uprawnionego pracownika . Drzwi metalowe ewakuacyjne (zaraz po zejściu na parter po prawej stronie, opisane z literą A ) muszą być zamknięte ale NIE na klucz zgodnie z przepisami BHP, jednak musimy pilnować cały czas i upewniać się, że nie ma możliwości otwarcia ich od zewnątrz. O 7.00 rano magazynier będzie zamykał na klucz drzwi wejściowePVC (Drzwi koło czerwonej kanapy, opisane z literą B). Na zewnątrz (na drzwiach wejściowych oraz na bramie) będzie widniała następująca  informacja „Procedura nadzwyczajna. Osoby z zewnątrz, w celu wejścia, prosimy o dzwonienie, w podanej kolejności, do:
  1. Rafała Kędziora na nr 77 40 33 113
LUB
  1. Marzeny Mateju na nr 788 027 674
LUB
  1. Frederic Coppin na nr 600 850 332
LUB
  1. Elżbieta Galla na nr 606 956 530
Nikt po za wyznaczonymi osobami nie może otwierać drzwi B kluczem. Uwaga Brama magazynu ma też być systematycznie zamykana . Osoba, która otworzy drzwi ma obowiązek:
  1. Mieć maskę
  2. Mieć rękawice
  3. Wykonać od wchodzących na teren zakładu osób dezynfekcji rąk płynem
  4. Odprowadzić osobę wchodzącą do miejsca docelowego
Jeżeli sytuacja pogorszy się , nie wykluczam mierzenie temperatury termometrem bez dotykowym. Od DNIA 14 03 2020, Wyposażyłem te 4 osoby z wymienione powyżej środki ochronne Odprowadzić osobę z powrotem do wyjścia ma obowiązek ten, do którego osoba przybyła żeby sama nie poszła. Osoby dostarczające przesyłki (Kurier, poczta Polska,Odbiór Towaru ) nie wchodzą do budynku dokładnie w takich samych zasadach wymienionych powyżej , czyli dzwonią według listy osób (4) a czekają na osobę, która pokwituje jej odbiór. Osoba kwitująca odbiór przesyłki ma obowiązek mieć założoną maskę i rękawice ale nie ma potrzeby dezynfekcji kolejny raz bo zrobiła już osoba która odebrała telefon. Drzwi wejściowe pozostają zamknięte bezwarunkowo i będą otwierane jedynie rano, o godz. 6.00 Dla pracowników zakładu , w trakcie dnia może zaistnieć potrzeba wejścia z zakładu . Procedura opuszczenia jest następująca : - Nie ma dodatkowych obowiązków (Lanczat, informacja słowna , ..) aby opuścić teren zakładu. Zakład opuszczamy WYŁĄCZNIE DRZWIAMI OPISANYMI LITERKĄ  A - Osoba która opuściła zakład a wróci jeszcze , ma obowiązek respektować wypisaną procedurę powyżej czyli dzwoni do wyznaczonych osób (4). - Uwaga , proszę brać wtedy z sobą telefon komórkowy w celu dostanie się do zakładu bo ta osoba wtedy nie ma możliwości wchodzić samodzielnie . Nie ma wyjątków nawet dla osób, które posiadają własny klucz pod rygorem nagany Powyższe procedury dot. wszystkich, bez wyjątku- klientów, dostawców, kontrahentów, rodziny itd. Unikamy sytuacji przechodzenie do zakładu z osobą towarzyszącą , dzieci małoletnie , rodziny. Te osoby zostaną na zewnątrz . Ta procedura zaczyna obowiązywać od poniedziałku 16.03.2020 r. do odwołania I BARDZO PROSZĘ O RESPEKTOWANIE DLA NASZEGO ZDROWIA Frederic Coppin 14 03 2020

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorem danych osobowych jest firma:  Fab-Style Sp, z o.o. z siedzibą ul. Porcelanowa 2F, 49-130 Tułowice, kontakt: +48 774033100 Dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody w celu, który wynika ze skierowanej do nas korespondencji mailowej, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być firmy kurierskie, dane osobowe będą przetwarzane przez okres, który jest niezbędny do udzielenia odpowiedzi na skierowaną do nas korespondencję lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie, ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do sprostowania danych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, zgoda na przetwarzanie danych może być przez Pana/Panią wycofana w każdym momencie, ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do nawiązania kontaktu z firmą Fab-Style.

POLITYKA COOKIES dla stron

 

PRZEJDŹ DO SERWISU